اخبار مادطب

4 توصیه برای بهبود کرونا

4 توصیه برای بهبود کرونا

4 توصیه برای بهبود کرونا

4 توصیه برای بهبود کرونا، کرونا قربانی می گیرد

قرار است قربانی تازه اش باشیم؟ تا پیش از رسیدن به ایمنی عمومی، زنجیرۀ ه مه گیری کرونا ادامه دار خواهد بود فقط با رعایت توصیه های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و البته پیروی از دستورهای درمانی می توان به قطع این زنجیره امید بست.

افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای و ضعف ایمنی بدن میزبانان خوبی برای ویروس کرونا هستند تقویت ایمنی باید در دستور کار این افراد قرار گیرد. «پودر ایمن» با ترکیب چند گیاه موثر بر سیستم ایمنی بدن با همین هدف طراحی شده است . مصرف روزانه دم کرده یک قاشق چای خوری آویشن+یک قاشق غذاخوری گل ختمی+3 قاشق غذاخوری چای کوهی که با کمی عسل ترکیب شده باشد برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است. این دمنوش به خصوص برای خانم های شیرده توصیه می شود.

مصرف آب گرم (پس از جوشیدن) در طول روز به بیماران مبتلا به کرونا و حتی کسانی که هنوز مبتلا نشده اند توصیه می شود. به یاد داشته باشید که آب گرم سموم دهان را از بین می برد.

بستۀ درمانی ویژۀ کرونا محصول ترکیب اجزایی ست که ارگان های درگیر با کرونا را تقویت می کند. این بسته شامل شربت و دمنوش هایی است که ویژۀ مقابله با بیماری کووید-19 ترکیب و طراحی شده اند.

ترکیبات دمنوش های آمده در این بسته برای پاکسازی ریه، روان سازی ترشحات ریه، جلوگیری از تجمع جرم در ریه و کاهش آسیب ریه موثر است. شربت های این بسته بر پاکسازی عضلات و مفاصل از جرم ها متمرکز هستند. از آنجایی که کبد درگیر کرونا می شود و تب بیمار را به دنبال دارد، بستۀ درمانی کرونا به این بخش نیز توجه داشته است. شربت مناسب پاکسازی کبد به همین منظور در بسته قرار گرفته است.

برای تهیۀ بستۀ درمانی کرونا (شامل دمنوش ها و شربت های مؤثر+ دستور مصرف) از همکاران ما مشورت بخواهید.

دوستدار سلامتی شما

دکتر مهدی فهیمی

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *