مشاوره طب سنتی

واکسن‌های کرونا ایمنی نمی‌دهند!

واکسن‌های کرونا ایمنی نمی‌دهند!

نظریه متخصصان ایرانی منتقد واکسن_کرونا

این تزریق واکسن‌های کرونا ایمنی‌زا است؟! یا وارد کردن پروتئین زنده و کشنده إسپایک به بدن‌هاست؟!!!

1. پروفسور سجادی چشم پزشک و عضو فرهنگستان علوم پزشکی ایران:

احتمال قابل توجه سقط جنین، عقیم شدن مردان و زنان، بیماری‌های خودایمنی با واکسن‌های ژنی وجود دارد؛ تزریق زیاد واکسن در ویروس‌های حیوانی مثل کرونا خطرناک و باعث ایجاد واریانت‌های خطرناک‌تر می‌شود، و با این چرخه احتمال از بین رفتن نصف انسان‌ها وجود دارد.

2. دکتر مهدی خزایی متخصص ژنتیک و بیوتکنولوژی:

تا زمانی که ویروس‌ها جهش دارند واکسیناسیون کاری بسیار بی‌اثر است.3. دکتر امیر اشرفی پاتولوژیست و متخصص آسیب شناسی، مدیر گروه آناتومیکال پاتولوژی سیدنی استرالیا:
مواد سنگین موجود در واکسن‌ها (جیوه، آلومینیوم، فرمالدهید و…) موجب تضعیف سیستم ایمنی بدن می‌شوند. پروتئين ویروس کرونا که حجم بالایی از آن در واکسن‌ها موجود می‌باشد سمی و آسیب زننده است. واکسن‌ها موجب جهش ویروس می‌شوند.

4. دکتر مهدی فهیمی پژوهشگر و پزشک طب نوین و طبیعت درمانگر:

بهترین راه مبارزه با کرونا
مراقبت های اولیه، فاصله گذاری، رعایت پروتکل های پیشگیری، تقویت سیستم ایمنی و اصلاح سبک زندگی و غذا
افرادی که دارای طبیعت گرم و ایمنی قوی هستند کمتر ممکن است به کرونا مبتلا شوند و افرادی که دارای طبیعت سرد هستند باید اصلاح مزاج شوند.
کرونا یک بیماری تحمیلی به بشر بود و واکسن ایمنی مناسبی به بدن نمی دهد و همینطور افرادی که واکسن زدند مجدد گرفتار می شوند، پس واکسن بهترین راه نیست و چون در دسترس ترین هست، نباید اجباری شود.

واکسن کرونا

5. دکتر اردشیر فرامرزی متخصص میکروبیولوژی و محقق واکسن در موسسه رازی:

واکسن‌های کرونا امن نیستند، چون عوارض جانبی زیادی دارند و واکسن نباید اینقدر کشته داشته باشد، چیزی که با سلول درگیر و آسیب میزند پروتئين اسپایک آن است، و متأسفانه تمام واکسن‌های فعلی بر پایه‌ی این پروتئين ساخته شده‌اند، اگر قرار باشد کشته‌های واکسن از کرونا بیشتر باشد در واقع ما واکسیناسیون انجام نداده‌ایم و در واقع عاملی را وارد بدن افراد کرده‌ایم که کشتار انجام بدهیم.

6. دکتر محمد رضا فروهرمنش متخصص ژنتیک:

ما یکی از واکسن‌ها که متعلق به کشور چین است (سینوفارم) را در بسیاری از نقاط کشور و دنیا بررسی کردیم اما تمام آمارها متفاوت بود.

7. دکتر هومن نورچشم، دانشمند برجسته ایمونولوژیست و متخصص قلب:

حتی در طول همه‌گیری آبله، پزشکان افراد آلوده و بهبود یافته را واکسینه نکردند، اگر آنتی ژن‌های ویروسی در بافت افرادی که تحت واکسیناسیون قرار می‌گیرند وجود داشته باشد، آنتی ژن ایمنی خاص واکنشی که توسط واکسن ایجاد می‌شود، این بافت‌ها را هدف گرفته و باعث التهاب و آسیب بافت می‌شود.
ایمنی طبیعی بدن از واکسن قویتر است؛ و الزام کسانی که قبلا کرونا گرفته‌اند به تزریق واکسن، مخالف اصل ثابت علم ایمونولوژی است.

8. دکتر جاوید اشترانی متخصص بیماری‌های داخلی دارای مدرک بورد تخصصی بیماری‌های داخلی و مؤلف کتاب جامع پزشکی:

پروتئین اسپایک سمی و یک پریون است
پروتئین اسپایک عاملی بیماری‌زا می‌باشد، کرونا و سایر عوارض را ایجاد می‌کند، پریون یعنی پروتئین بیماری‌زایی که بتواند به‌صورت خود بخود در بدن تکثیر شود و خودش یک موجود زنده در ردیف ویروس‌ها می‌باشد، چون در بدن عده‌ای تکثیر می‌شود و طبعاً نمی‌تواند بعنوان واکسن بکار رود؛ پس واکسن‌ها کشته نیستند و حاوی یک موجود زنده هستند بنام کروناپریون یا پروتئین اسپایک یا حاوی ژن آن، از عوارض پروتئین اسپایک: لخته، خودایمنی، سقط، کاردیومیوپاتی و…

9. دکتر شکور امیدی ایپدمیولوژیست PHD :

کرونا واکسن اختصاصی ندارد، بهترین راه تقویت سیستم ایمنی بدن می‌باشد.

10. دکتر احمدرضا بهره‌مند فوق تخصص ژنتیکِ میکروب‌های عفونی (مسئول سابق بخش سل و تحقيقات ريوىِ انستیتو پاستور):
من فعلا واکسن کرونا نمی‌زنم، چون ایمنی نمی‌دهد، واکسن کرونا حداکثر ٢ تا ٣ ماه موجب حالت پیشگیری ضعیفی می‌شود، و از جهش‌های دیگر هم پیشگیری نمی‌کند.

11. دکتر سید محمود ابراهیمی، استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله و محقق در زمینه ویروس و واکسن:

ایجاد فشارهای ایمنی ناشی از واکسیناسیون با واکسن‌هایی که در فرمولاسیون آن‌ها از آنتی‌ژن‌های غیرفعال (سینوفارم، برکت) استفاده شده است، باعث می‌شود وضعیت ناپایداری چنین ویروس‌هایی تسریع شود و آنان را به سمت جهش بیشتر ترغیب کند، متعاقب استفاده از واکسن‌های غیر فعال هپاتیتB در کشور، گزارشات علمی زیادی در مورد ایزوله‌های هپاتیتB جدا شده در ایران وجود دارد که به موتاسیون در ۹۹درصد آن ایزوله‌ها اشاره دارد که این عمدتا می‌تواند ناشی از فشارهای ایمنی حاصل از چنین واکسن‌هایی باشد؛ در مورد آنفلوانزا نیز همینطور است …

برای اطلاع و رزرو ویزیت تلفنی روی شماره کلیک کنید

دوستدار سلامتی شما

دکتر مهدی فهیمی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *