درمان های موفق

کنترل کیست و توده در سینه

کنترل کیست و توده در سینه

 

بیمار خانم ۲۹ ساله که از مدت یک سال قبل از مراجعه متوجه یک توده در سینه شده و سپس این توده افزایش سایز و نیز پراکندگی پیدا کرده است .در مشاوره جراحی توصیه به تخلیه کیست ها از طریق جراحی شده است.
در تاریخ ۱/۹/۹۱ بیمار اولین مراجعه را داشته با سونوگرافی ۳۰/۱/۹۱ ، مجدد در تاریخ ۳/۸/۹۱ افزایش تعداد و سایز توده ها دیده شده است . بعد از یک دوره درمان سه ماهه در مؤسسه طب سنتی اسلامی ایرانیان ماد و سونو گرافی کنترل در تاریخ ۱۷/۱۰/۹۱ سایز و تعداد کیست ها به شدت کاهش یافته و علائم کلینیکی مرتفع گشته و منخصص رادیولوژی فقط یک کنترل شش ماهه را کافی دانسته است. با شروع درمان از طریق طب سنتی و موفقیت این شیوه در کنترل پیشرفت و نیز درمان غیر جراحی این بیمار توسط آقای دکتر مهدی فهیمی می توان افق های بسیار روشن ،کم خطر ، ارزان و توام با آرامش  را برای هر خانم مبتلا به کیست سینه در نظر گرفت . و این گونه همکاری طب سنتی و دستگاه های تشخیص در طب کلاسیک می تواند بسیاری از مشکلات مردم را برطرف نماید.

author-avatar

درباره پشتیبان سایت

مؤسسه بین المللی طب سنتی اسلامی ایرانیان ماد یک مرکز خصوصی فعال در زمینه طب سنتی ایرانی اسلامی می باشد که شامل بخش های کلینیک،پژوهش و آموزش بوده و در حال گسترش می باشد. هدف اصلی این مؤسسه فراهم آوردن چیدمان های علمی مورد نیاز برای سلامت جامعه ایرانی و بشری می باشد.