درمان های موفق

امیرعلی کوچکترین بیمار دکتر فهیمی

امیرعلی کوچکترین بیمار دکتر فهیمی امیرعلی کوچکترین بیمار دکتر فهیمی
بیمار کودک ۷ ماهه ای می باشد که نارس به دنیا آمده است و بعد از یک دوره زندگی در دستگاه زندگی عادی خود را شروع کرده است. وزن این کودک در زمان خروج از دستگاه ۱۷۰/۱ کیلوگرم بوده است که بعد از ۵ماه تغییر چندانی نداشته است. پزشکان یکی از بیمارستان های فوق تخصصی اطفال تهران با تشخیص اختلال ژنتیک ناشناخته برای کودک، اعلام کردند که از دنیا خواهد رفت.!!! در حال حاضر بعد از ۲ماه از شروع درمان طب سنتی افزایش وزن ۲۰۰گرمی و افزایش هوشیاری جدی در کودک اتفاق افتاده است و پدر ومادر نیز از وضعیت کودک خود بسیار راضی هستند . در آینده اطلاعات بیشتری از این کودک اعلام خواهیم کرد.

به نظر اینجانب حیات و ممات انسان دست خداست و ما پزشکان در درجه اول امیدواری و در درجه دوم سعی در نجات جان بیماران باید داشته باشیم. اینکه به پدر و مادری گفته شود کودکتان را بگذارید اینجا (بیمارستان) اگر فوت شد ما دفن می کنیم یا ببرید خودتان دفن کنید بزرگترین اهانت به پزشک و پزشکی می باشد.

دوستدارسلامتی مردمان – دکتر مهدی فهیمی

author-avatar

درباره پشتیبان سایت

مؤسسه بین المللی طب سنتی اسلامی ایرانیان ماد یک مرکز خصوصی فعال در زمینه طب سنتی ایرانی اسلامی می باشد که شامل بخش های کلینیک،پژوهش و آموزش بوده و در حال گسترش می باشد. هدف اصلی این مؤسسه فراهم آوردن چیدمان های علمی مورد نیاز برای سلامت جامعه ایرانی و بشری می باشد.