علت عدم پیشرفت طب سنتی ایران چه می باشد؟
عدم وجود اطلاعات و شناخت پزشکان ایرانی از این مکتب وسیع و کلان علمی و نیز ترکیب شدن مباحث اقتصادی و حاشیه ای با موضوعات علم پزشکی در دنیا.
 
آیا تمامی بیماری ها از طریق طب سنتی درمان پذیر می باشد؟
بله.با نگاه جامع در طب سنتی ایران به مقوله وجودی انسان هر تغییری در سلامتی قابل رصد کردن و پیگیری بوده و می توان تمامی بیماری ها را کنترل و درمان نمود.به شرط آنکه امکانات لازم و مورد تأکید در این کلینیکها برای درمانگر فراهم شود.
 
برای رفع موهای زاید صورت و بدن چه راهکارهایی را پیشنهاد می فرمایید؟
افزایش فعالیتهای جسمانی دختران-استفاده از وعده صبحانه بطور حتم-تمرکز برنامه ای غذایی به سمت غذاهای آب پز و نیز با مواد گیاهی-تنظیم وضعیت خواب و ترجیحا خواب حدود ۱۰ شب جهت تنظیم ترشح هورمون ها استفاده از ترکیبات موجود در این مؤسسه نیز می تواند کمک کننده باشد.
 
آیا M.S و سرطان نیز در طب سنتی ایرانی درمان دارد؟
بله.اما بیشتر از درمان در حال حاضر مباحث پیشگیری از شروع این اختلالات در کشور موفق بوده و در صورت پرداختن صحیح دولتمردان و شروع به کار مراکز اقامتی طب سنتی ایران و نیز حمایت افراد خیر در ساخت مراکز اقامتگاهی این دو بیماری نیز قابل درمان می باشد.
 
طب سنتی ایرانی چه دیدگاهی برای پیشگیری و درمان دارد؟
در طب سنتی ایران تأکید اولیه بر حفظ سلامت می باشد که تحت عنوان مباحث حفظ الصحه یا حفظ تندرستی مطرح می باشد و درصورتیکه وضعیت وجودی یک موجود به خصوص انسان از حالت مزاج اولیه و متعادل به حالت دیگری تغییر پیدا کرد و سوء مزاج ایجاد شد طب سنتی برای اصلاح سوءمزاج نیز دستاوردهای بسیاری را دارد.

با سلام
پدر بنده در حدود سه یا چهار سال پیش مبتلا به درد و سوزش داخلی در ناحیه سمت چپ ستون فقرات (پشت) بودند که به تشخیص پزشک در عمل جراحی کیسه صفرای ایشان براشته شد. اما اکنون پس از گذشت چند سال همان درد و سوزش داخلی را در سمت راست ستون فقرات دارند مضاف بر اینکه استخوان های قفسه سینه از قسمت پهلوی راست و نیز ران پای راست نیز دردمند است
خواهش میکنم برای درمان ایشان بنده را راهنمایی کنید.ضمنا ایشان مبتلا به قند خون هم هستند و در حدود ۵۵ ساله است .

    پاسخ : دوهفته بعد از وعده غذایی یک یا دوقاشق رب انار + آب ترکیب شده نوش جان فرمایید

 
 
سلام دکتر برای آب شدن کیست تخمدان که در تختمدان راست وجود دارد  راه درمان چیست  ؟
مراجعه به مطب – دوش نگرفتن در زمان پریود 
 
برای هماهنگی و اطلاع و رزرو ویزیت تلفنی روی کلمه شماره بزنید.