بیشتر بدانیم

نظریه فرگشتی درباره لوزه ها چه میگوید ؟؟ پاسخ دکتر مهدی فهیمی به این نظریه …

نظریه فرگشتی درخصوص لوزه ها

نظریه فرگشتی در خصوص لوزه ها :
دو غده کوچک در دو سوی گلو هستند که احتمال عفونت و همینطور ایجاد ورم در آنها وجود دارد.لوزه سوم توده‌ای از بافت لنفاوی است که در قسمت پایانی و پشت بینی قرار دارد و با جذب باکتری و ایجاد ویروس، در معرض تورم و عفونت قرار دارد. اما با افزایش سن، این عضله کوچکتر شده و اغلب ناپدید میشود.

پاسخ آقای دکتر مهدی فهیمی به نظریه فرگشتی یا حذف نشدن اندامهای زائد بدن در جریان فرگشتی در خصوص لوزه ها ….

اگر دنیای بیرون را دنیای کبیر بدانیم ، وجود انسان دنیای صغیر خواهد بود . در ورودی هر کشوری سیستم های امنیتی آن کشور مستقر هستند و تمامی ورودی ها ، علائم و نفرات را کنترل میکنند . اگر از نظر حجم مواد ورودی به بدن مشکلی باشد ، تنوعی باشد ، گرمی و سردی مواد باشد ؛ سیستم امنیتی در مقابل ورودی ها حساسیت دارند و وجود ما نه تنها کمتر از یک کشور نیست ، بلکه برابر با یک جهان است . لوزه ها پاسگاههای امنیتی هستند که در طرفین گلو مسئول امنیتی هستند و این از زیبائیهای خلقت است که هم محتویات هوا را کنترل میکنند که به داخل ریه ها میرود ،
هم محتویات غذایی که وارد دستگاه گوارش میشود را کنترل میکنند . یقینا این پاسگاههای امنیتی میتوانند وضعیت فرد را کاملا تغییر دهند و بدن را آماده کنند . سیستم های امنیتی بدن مرتبط با غدد درون ریز هستند و مهمترین غدد درون ریز بدن کبد است و پاسگاههای امنیتی تماما با کبد همکاری میکنند .

شما وقتی به کسی که گوجه سبز میخورد نگاه میکنید از دور غدد بزاقی شما بلافاصله ترشح میکنند . چرا؟
چون با نگاه کردن به این وضعیت و اینکه یک ماده ترش به شما نزدیک است ، سیستم دفاعی و امنیتی بدن و بخصوص کبد سریع گارد گرفته و بخصوص کبد آمادگی پیدا میکند که صفرا را ترشح کرده و ترشی موجود در گوجه سبز را خنثی کند .

این است که نقش لوزه ها در سیستم ایمنی و امنیتی کامل شناخته شده است و این نیست که ما بخواهیم لوزه ها را بدلیل اینکه نمیدانیم چه کاری انجام میدهند و یا اینکه نمیدانیم چرا واکنش میدهند به مواردی و بزرگ میشوند ، آنها را ببریم و برداریم . این نگاه بسیار چالش برانگیز است .

دوستدار همیشگی شما:دکترمهدی فهیمی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *