توصیه های کرونایی دکتر فهیمی

توصیه های کرونایی شماره چهار

توصیه های کرونایی شماره چهار

در مورد کبد و ریه سوپ رو استفاده کنید. خیلی سوال میشه که ایا ما میتونیم بعد از اینکه اسهال ناشی از کرونا میگیریم میتونیم قرص های ضد اسهال بخوریم بهتره که اون اسهال اتفاق بیفته بهتره امتداد پیدا کنه نترسید. میتونید سرم بزنید میتونید مایعات بخورید اما اون اسهال ناشی از سرریز صفراست که کبد خیلی داغ میشه و صفرای زیادی تولید می کنه و میخواد تخلیه کنه اجازه بدید تخلیه بشه میتونید پونه دم کنید و پونه رو با نبات بجوشونید که جلوی اون اسهال تحریکه رو یک مقدار کم کنه دل دردهاشو کم کنه اما قطعش نکنید. در مورد موضوع اسهال هم گفتم

بهترین اتفاق برای نفخ های شکمی

بهترین اتفاق پونه هستش که میتونه این رو در واقع کم کنه در مورد نفخ های شکمی و ضعف سر دل استفاده از بادام میتونه تا حد زیادی ضعف سردل رو بگیره در موقع ابتلا به کرونا خواهشا خواهشا خواهشا غذاهای کم آب نخورید غذاهایی که خیلی حجم زیادی داره.

جوشونده نعنا با پونه اما پونه بهتر هست. در مورد وضعیت غذایی، غذاهای غلیظ مثلا کسی که کرونا میگیره چلوگوشت بهش ندید پیتزا نخوره، تخم مرغ با کرونا فساد میاره خراب میکنه حال بیمار رو. ماهی نخورید با کرونا ماهی نخورید نه خیلی غذای غلیظ و نه خیلی غذای سرد یک موضوعی که هست و ما با اون مواجه هستیم کسی که کرونا میگیره بره پشت بوم آفتاب بزنه به کتفش بدنش رو بزاره گرم بشه بدنتون رو گرم کنید.

خواص قطره منتول

از درون بدن باید خنک بشه بیرون بدن باید گرم بشه قطره منتول اسانس نعنا به وفور هست روی کتفتون بزنید روی قفسه سینتون بزنید و بزارید بدنتون آفتاب بگیره من خواهش میکنم اگر مریض هاتون در بیمارستان هستند و می توانند برند جلو آفتاب اصلا نگذارید. و بنده و همکارانمون طرح دادیم در مورد این موضوع اما حالا که اتفاق افتاده و من نمیتونم برم دعوا کنم که تو رو خدا بیمارستان بزارید نمیشه فعلا که 790 میلیون میدن رندسیویری میخرند که این مبلغ میتونست کشاورزی ایران را.
قطره منتول

قطره منتول

در بحث تولید گیاهان دارویی و در بحث هر چیزی به عالی ترین رتبه دنیا برسه. یک میلیارد دلار به رندسیویری دادن که دمار از  سیستم پانکراس در میاره و انقدر مردم رو گرفتار کرده و خودشون هم میگن فایده نداره و باز هم مینویسن و باز هم مردم دیابت میگیرن و با طب سنتی نمی دونم چرا آقای رئیس جمهور جدید اقای رئیسی امیدوارم که این پیام به گوشش برسه اینهمه دارید تلاش میکنید اقای رئیسی جان من ممنونم ازت واقعا حرکاتت خوبه اما جای تقدیر هم داره و بسیار گزیده داره عمل میکنه اما یادت نره اینجا ایرانه و طب ایرانی میتونه الان کمک کنه به سلامت مردم میتونه حال مردم رو خوب کنه .

برای هماهنگی و رزرو نوبت روی کلمه شماره کلیک کنید.

ادامه مطلب را در پست های بعدی دنبال کنید

دوستدار سلامتی شما

دکتر مهدی فهیمی

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *