دکترمهدی فهیمی

اطلاعیه مهم

بدینوسیله اینجانب دکتر مهدی فهیمی اعلام مینمایم در هیچ یک از شهرهای کشور شعبه نداشته و فعالیت اینجانب در تهران و در محدوده مطب خلاصه شده است .

سدکارون

با ایران زیبا چه کرده ایم؟!

رئیس سازمان هواشناسی کشور از ارائه گزارش تغییر اقلیم به دفتر مقام معظم رهبری، سران ۳ قوه، وزیران و روسای کمیسیون‌های مجلس خبر داد و گفت: در این گزارش زنگ خطرتغییر اقلیم را برای مسئولان به صدا درآوردیم و در حال حاضر همه مسئولان در جریان تغییر اقلیم و آسیب‌های ناشی از آن هستند.

هوای خوزستان

با ایران زیبا چه کرده ایم؟!

آفتاب اهواز در بند خاک است و نفس‌ها در بند سینه. سرفه‌ها فریاد اعتراض به ناکارآمدی طرح‌های مقابله با ریزگردهاست. نمایشگر هواشناسی در فلکه سید خلف اهواز دیگر فضایی برای بالا رفتن ندارد. همین نمایشگر اما گرد و غبار در آسمان اهواز را ۷ هزار و ۱۳۵ میکروگرم بر متر مکعب یعنی بیش از ۶۰ برابر حد مجاز و فوق‌خطرناک نشان می‌دهد.

خواص گشنیز

سبزی گشنیز را با توجه به خواص بینظیرش ، به سبزی خوردن اضافه کنید

سبزی گشنیز را به طور خام نیز میتوان مصرف کرد . پخته شده آن در بسیاری از غذاها هست . دلایل زیادی وجود دارد که این سبزی را در سفره خود و کنار سایر سبزیها داشته باشیم . گشنیز از نظر طبع حالت اعتدال مایل به سردی و خشکی را دارد .

جنگل های زاگرس

با ایران زیبا چه کرده ایم؟!

معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه گفت: امروز جنگل‌های زاگرس در معرض بیماری سوسک چوب‌خوار و زغالی هستند اما من کمتر مقاله‌ای علمی دیدم که به آن پرداخته باشد؛ این را بدانید که اگر زاگرس خشکید ایران دیگر جای زندگی نیست، پس باید دانشگاهیان به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.