دکترمهدی فهیمی

اطلاعیه مهم

بدینوسیله اینجانب دکتر مهدی فهیمی اعلام مینمایم در هیچ یک از شهرهای کشور شعبه نداشته و فعالیت اینجانب در تهران و در محدوده مطب خلاصه شده است .

تاجران تراریخته

ترفند کثیف “تاجران تراریخته” برای بی‌خطرنشان دادن این محصولات + فیلم

با گذشت هر روز از تلاش تاجران تراریخته برای بی‌خطر نشان دادن محصولات تراریخته، بر دامنه خیزش مردمی و مقاومت افکار عمومی در برابر واردات و تولید محصولات تراریخته در کشورمان افزوده شده است همراه با فیلم کوتاهی از شگرد کثیف جریان تراریخته‌پرست.

مراقبت از روده ها

مراقبت از روده ها

مواد دفعی بدن دارای مزاج سرد هستند . انباشت مواد دفعی در بدن باعث میشود شیرابه این مواد به داخل خون برود . این شیرابه همان سودا است و این سودا به هر عضوی وارد شود ، آن عضو را سرد میکند .

خواص کدوتنبل

کدو تنبل میوه پاییزی پرخاصیت

کدو تنبل در پاییز برداشت میشود . سرشار از مواد مغذی بوده و از دانه ، مغز و روغن آن استفاده میشود . حاوی ویتامین A و آنتی اکسیدان بوده و برای پیشگیری از سرطان و پیری زودرس مفید است. فیبر موجود در آن سطح کلسترول را در حالت مناسب قرار میدهد.

گلودرد

یادداشت روز…

استفاده از خوراکیهاى رطوبت رسان به دستگاه تنفس بهترین و ساده ترین راه میباشد . مثل :
کاهو،سیب قرمزشلغم گرم،انواع سوپ سبزیجات و یا ترکیبى از آب گرم و نمک و سرکه سیب به اندازه دو تا سه قاشق غذا خورى .

تغییر اقلیم

انجمن محققین جهانی: تغییر اقلیم از نقطه قابل بازگشت عبور کرده است

گرچه در سال های اخیر گام های بزرگی در جهت کاهش اثرات اقلیمی در دنیا انجام گرفته است، اما انجمن محققین جهانی که به نام “انجمن محققین نگران” مشهور است، اعتقاد دارند که تغییرات اقلیم دیگر قابل برگشت نیست.