اگر مرگ ، اجباری نباشدچه کنیم

سالهاست که ملت ما برای حفظ سلامتی اولیه خود محتاج غربی ها شده اند و بایستی رشیدترین جوانان ما در میدان تعصبات بی دلیل علمی ، طعم مرگ را تجربه کنند .

خبر مرگ یک جوان ارزشمند ایرانی که در کنار تیم ملی والیبال کشور موجبات خشنودی بسیاری از هموطنان را فراهم کرده ، بسیار تأثر برانگیز بود و این زمانی انسان را دچار دلسوختگی می کند که باور داشته باشیم با اقدامات طب سنتی ایرانی میشود جلوی اینچنین آسیب هایی را گرفت .
بنده بارها راجع به مشکل کبد گرم و یا کبد چرب که بین مردم کشورم شیوع یافته در رسانه ملی و نیز سایت اعلام نظر کردم . افزایش حرارت کبد باعث غلظت صفرا میشود و افزایش غلظت صفرا باعث تشکیل لجنهای صفراوی خواهد شد که یا با رعایت دستورات غذائی صحیح تخلیه و دفع این مواد برای بدن ممکن میشود و یا با افزایش حرارت کبد ، لجنهای صفراوی تبدیل به سنگریزه ها شده و با به حرکت در آمدن خود جلوی تخلیه صفرا به روده ها و نیز جلوی تخلیه مجرای پانکراس را مسدود کرده و باعث برگشت ترشحات پانکراس به داخل این غده درون ریز شده و بعد از هضم سلولهای پانکراس فرد با مشکل پانکراتیت ، دچار مرگ خواهد شد .
آقای حسین معدنی عزیز از بین ما رفت . شاید اقدامات طب سنتی می توانست کبد گرم و یا کبد چرب این مرد نازنین را به شرایطی برساند که هیچوقت دچار لجن صفراوی نشود و اگر شد با دستورات غذایی مبنی بر آموزه های طب سنتی ایران این ماده را ابتدا حل کرده و به حرکت در آورد و جان این مرد نازنین را نجات داد .
تا کی فریاد بزنیم دست پزشکان طب سنتی را برای خدمت ، از غل و زنجیر باز کنید تا در میدان عمل کار و تجربه ثابت شود قرآن طب ، فقط طب غربی نیست و میتوان برای نجات مردم عزیز کشورمان در کنار طب غرب از طب سنتی نیز بعهده گرفت .
آری این مرگ ها را میتوان مانع شد .از قطع اعضاء میتوان پرهیز کرد .
از پایین آمدن کیفیت سلامت بچه های مدارس میتوان جلوگیری نمود
و در کنار داشته های اجدادی خود زندگی سبز را به مردم هدیه داد
جایگاه بیمارستان طب سنتی ؟؟؟؟؟؟؟
والسلام . دوستدار زندگی مردمان
دکتر مهدی فهیمی

نویسنده مطلب: دکتر مهدی فهیمی

4 دیدگاه در “اگر مرگ ، اجباری نباشدچه کنیم

 • سیدمحمد حسینی

  (۱۴/۰۵/۱۳۹۳ - ۱۶:۱۰)

  به امید روزی که طب سنتی و اسلامی رواج پیدا کند – ممنوع آقای دکتر

 • مريم امي

  (۱۵/۰۵/۱۳۹۳ - ۱۷:۲۵)

  ای کاش حرف شما استاد گرامی تحقق میافت و بعضی از این به ظاهر دکتران جان مردم را وسیله ای برای امرار معاش خود نمیکردند

 • سوسن

  (۲۸/۰۷/۱۳۹۳ - ۲۲:۴۴)

  سلام استاد.من هم مثل شمافکرمیکنم ای کاش…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 • سید محسن

  (۰۳/۰۸/۱۳۹۳ - ۰۸:۰۸)

  باسلام من که از داروی شیمیایی غیر از معده درد چیز دیگه ای عایدم نشد کاش روزی برسه که داروهای گیاهی جای داروهای شیمیایی رو در داروخانه ها بگیرند به امید ان روز…

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.